Jak mu o tym powiedzieć?

Zakochałaś się. Trudno. Masz babo placek. Już doszło do tego, że nie możesz bez niego żyć. Nie możesz jeść, spać, ciągle o nim myślisz, chcesz, aby był blisko, przez cały czas. Jednym słowem: brakuje Ci go jak własnej ręki czy nawet serca.

Oczywiście, on o tym nie wie, a Ty jesteś obok, nie dając żadnych sygnałów. W dodatku, przyjaźnicie się. Spotykasz się z nim ciągle, czasem nawet sam na sam, choć unikasz go, ponieważ boisz się, że on coś zauważy. Wolisz obserwować go z boku, ukradkiem.

Tymczasem wiesz, że on pyta znajomych, co się z Tobą stało, dziwi się, że się inaczej zachowujesz. W końcu, przyjaźnicie się, a on martwi się o Ciebie jako przyjaciel. Czas najwyższy, aby powiedzieć mu tym. Tylko jak?
kobieta-smutna-370.jpg
Najlepiej zrób to wprost. Nie jesteś w stanie? Może w takim razie nie jesteś gotowa na to, aby kogoś kochać? Może jesteś za młoda? A może boisz się odrzucenia, wyśmiania, nie jesteś pewna, jak on zareaguje na to?

Po pierwsze, nie możesz martwić się na zapas. Po drugie, jeśli to Twój przyjaciel, może choć trochę jesteś w stanie przewidzieć to, może zrobić. Jednak zamiast przewidywania, bo zajmie Ci to kolejne tygodnie czy nawet lata Twojego życia, porozmawiaj z nim.

Jeśli naprawdę boisz się mu o tym powiedzieć, napisz list lub wyślij walentynkę. Bądź dobrej myśli. Skoro jesteście przyjaciółmi, znacie się, wiecie o sobie wiele. Być może on Ciebie tez kocha? Jedynym rozwiązaniem, aby się tego dowiedzieć, jest rozmowa z nim. Nie bój się powiedzieć: kocham.

hastagi na stronie:

#jak mu to powiedzieć #jak mu to powiedziec #demotywatory miłosne #miłosne demotywatory #demotywatory milosne #mężatki koofilja

Authors

Related posts

Top