WOŚP znów zagrała w sieci ATMAN

ATM S.A., operator sieci ATMAN i wyłączny dostawca łączy internetowych na potrzeby Finału WOŚP, obsługiwał działania 21. Finału Orkiestry w Internecie, w tym także Licytację Najbardziej Hojnych Darczyńców (gdzie nagrodami były złote serduszka i złote karty telefoniczne) oraz transmisje wideo z placu Defilad w Warszawie.

Współpraca operatora sieci ATMAN i Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest już wieloletnią tradycją i polega na całorocznym wsparciu technologicznym, w skład którego wchodzi m.in. kolokacja zasobów teleinformatycznych Fundacji w jednym z centrów danych ATM S.A., co umożliwia Fundacji bezpieczne i stabilne prowadzenie działalności przez cały rok.

Podczas wyjątkowych costyczniowych przedsięwzięć, jakimi są Finały WOŚP, infrastruktura teleinformatyczna Fundacji musi obsłużyć miliony internautów oraz przetworzyć istotnie większe ilości danych. W związku z tym wzrasta zarówno zaangażowanie, jak i odpowiedzialność dostawcy łączy i usług kolokacji, który zapewnia dostępność Finałowych działań w Internecie, w szczególności tych najważniejszych, jakimi są internetowe aukcje i licytacje przedmiotów na stronie WWW Fundacji WOŚP, a także transmisje wideo kluczowych wydarzeń Finału.

Nasza współpraca to przykład wieloletniej relacji partnerskiej opartej na zaufaniu wynikającym z niezawodności i wysokiej jakości usług telekomunikacyjnych ATMAN, z których korzystamy przez cały rok. Dzięki operatorowi sieci ATMAN jak zwykle mieliśmy pewność, że wszystko przebiega sprawnie i bezpiecznie. Bez nich po prostu nie byłoby nas w sieci — powiedział Krzysztof Dobies, Rzecznik Prasowy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Podczas ostatniego, 21. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy sumaryczna przepustowość wszystkich łączy internetowych Fundacji zestawionych w sieci ATMAN wynosiła 4 Gb/s. Największe natężenie ruchu — ok. 870 Mb/s — zostało wygenerowane przez internautów oglądających stronę WWW Fundacji w czasie tzw. światełka do nieba, wieńczącego 21. Finał WOŚP. Natomiast obsługa Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców wytworzyła ruch na poziomie ok. 120 Mb/s.

ATM S.A. jest spółką teleinformatyczną, notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Pod markami ATMAN i Thinx Poland świadczy usługi telekomunikacyjne dla przedsiębiorstw i instytucji  w oparciu o własne sieci światłowodowe i centra danych. Najważniejsze składniki oferty ATM to: dostęp do Internetu, szerokopasmowa transmisja danych oraz usługi kolokacji i hostingu. Spółka świadczy także usługi telefoniczne oraz outsourcingu telekomunikacyjnego. Głównymi odbiorcami usług są operatorzy telekomunikacyjni, media tradycyjne i portale internetowe oraz firmy z sektora finansowego, handlowego i przemysłowego. Dokładniejsze informacje pod adresem: www.atm.com.pl.

ATM S.A. jest spółką teleinformatyczną, notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Pod markami ATMAN i Thinx Poland świadczy usługi telekomunikacyjne dla przedsiębiorstw i instytucji w oparciu o własne sieci światłowodowe i centra danych. Najważniejsze składniki oferty ATM to: dostęp do Internetu, szerokopasmowa transmisja danych oraz usługi kolokacji i hostingu. Spółka świadczy także usługi telefoniczne oraz outsourcingu telekomunikacyjnego. Głównymi odbiorcami usług są operatorzy telekomunikacyjni, media tradycyjne i portale internetowe oraz firmy z sektora finansowego, handlowego i przemysłowego.
Dokładniejsze informacje pod adresem: www.atm.com.pl.

< 232132" >
Źródło ATM S.A.. Dostarczył netPR.pl
Authors

Related posts

Top