Kartki wielkanocne wspierające działalność Stowarzyszenia SOS Wiosek Dziecięcych

Teaser

Z początkiem marca ruszyła kolejna edycja sprzedaży charytatywnych kartek świątecznych Stowarzyszenia SOS Wiosek Dziecięcych.

Akcja skierowana jest do firm zaangażowanych społecznie, które chcą obdarować kartkami swoich przyjaciół, partnerów biznesowych i klientów wspierając najbardziej potrzebujące dzieci.

W tym roku po raz kolejny wyjątkowe kartki świąteczne, przygotowało wydawnictwo Ilustris, których dobrze rozpoznawalne projekty wyróżnia dbałość o estetykę i kreatywność.

Każda zakupiona kartka wielknocna pomoże w zebraniu środków na wsparcie podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wiosek Dziecięcych, dając im szanse na lepszą przyszłość i sprzyjające warunki rozwoju.

Święta Wielkanocne to czas otuchy i nadziei. Czas odradzania się wiary w siłę człowieka. Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce apeluje do firm, aby pomogły opuszczonym i osieroconym maluchom  odnaleźć dom pełen miłości, szacunku i bezpieczeństwa.

Obecnie pod opieką Stowarzyszenia SOS Wiosek Dziecięcych jest 1250 dzieci. Każda firma, która chciałaby zaangażować się w działania odpowiedzialności społecznej ma szansę zrobić to dokonujac zakupu kartek  świątecznych na rzecz Stowarzyszenia SOS Wiosek Dziecięcych.

Wszystkie informacje związane z zamówieniem kartek wielkanocnych znajdują się na stronie www.sosdladzieci.pl

***

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce to organizacja dobroczynna, która działa na rzecz umacniania rodzin zagrożonych rozpadem oraz opiekuje się opuszczonymi i osieroconymi dziećmi. Wykorzystując międzynarodowe doświadczenie, z powodzeniem realizujemy swoją misję w Polsce już od prawie 29 lat.

< 236230" >
Źródło SOS Wioski Dziecięce. Dostarczył netPR.pl
Authors

Related posts

Top