Miłość Wiadomości

Kolejna odsłona akcji „Mikołaj – prezenty dla dzieci”

W zeszłym roku dzięki ludziom dobrej woli ponad 560 dzieci z SOS Wiosek Dziecięcych otrzymało wymarzone prezenty świąteczne. W związku z ogromnym powodzeniem przedsięwzięcia w latach ubiegłych,  również w tym roku Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce rusza z akcją: „Mikołaj – prezenty dla dzieci”.   Święta Bożego Narodzenia są magicznym

Teaser

W zeszłym roku dzięki ludziom dobrej woli ponad 560 dzieci z SOS Wiosek Dziecięcych otrzymało wymarzone prezenty świąteczne. W związku z ogromnym powodzeniem przedsięwzięcia w latach ubiegłych,  również w tym roku Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce rusza z akcją: „Mikołaj – prezenty dla dzieci”.   

Święta Bożego Narodzenia są magicznym momentem zwłaszcza dla maluchów. Dzieci zachowują w pamięci choinkę, zapachy przygotowywanych potraw, wspólną wigilijną wieczerzę oraz prezenty. Uruchamiają wyobraźnię i piszą listy do św. Mikołaja, dla wielu z nich to namacalny dowód na jego istnienie. W tym szczególnym okresie każde dziecko pragnie by spełniły się marzenia.

Misją Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce jest przybliżenie podopiecznym tej niezwykłej atmosfery panującej w rodzinnym  domu, atmosfery radości i dzielenia się prezentami. W tym roku dzieci już zaczęły pisać listy do św. Mikołaja i nie mogą doczekać się wręczenia podarunków w grudniu.

Wraz z firmami, które zdecydowały się wziąć udział w akcji, Stowarzyszenie SOS wspólnymi siłami chce przybliżyć dzieciom magię świąt. Każdy zainteresowany akcją pracownik otrzymuje list z dziecięcym pragnieniem i dzięki symbolicznej kwocie nie przekraczającej 100 zł może spełnić fantazje najmłodszych.

W tym roku Listy do Mikołaja pisze 610 podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Biłgoraju, Kraśniku, Karlinie i Siedlcach, Programów Umacniania Rodziny oraz Rodzinnych Domów Czasowego Pobytu.

Swój udział w akcji zgłosiły takie firmy i instytucje jak: Kancelaria Prezydenta RP, Fundacja ORIFLAME Dzieciom, Alior Bank S.A., ANTALIS Poland, Microsoft Sp. z o.o., Bank PEKAO SA, Hotel Mariott Courtyard, Wydawnictwo Macmillan Polska sp. z o.o., Mazda Motor Logistics, Europe Sp. z o.o., HOCHTIEF Polska S.A., Chevrolet Poland, General Motors Poland, Initiative Media Warszawa Sp. z o.o., Ala Ma Kota, a także osoby prywatne.

***

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce to organizacja dobroczynna, która działa na rzecz umacniania rodzin zagrożonych rozpadem oraz opiekuje się opuszczonymi i osieroconymi dziećmi. Wykorzystując międzynarodowe doświadczenie, z powodzeniem realizujemy swoją misję w Polsce już od prawie 29 lat.

A to już wiesz?  Porządki po remoncie – sprawnie i szybko

 

Źródło SOS Wioski Dziecięce. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy