Randka

uwieść mężczyznę metodą dopasowania?

Jak uwieść mężczyznę metodą dopasowania.
autorem artykułu jest Justyna Malinowska

Jak uwieść mężczyznę metodą dopasowania.

Zdradzę Ci metodę, która jest niezwykle skuteczna i prosta. Chodzi tu o dopasowanie się do mężczyzny, którego chcesz sobą zainteresować.

Według badań przeprowadzonych w wielu krajach, w komunikacji
znaczenie mają:

7% – słowa,
38% – ton głosu,
55% – mowa ciała,

Dopasowanie obejmuje kilka poziomów:

1.Dopasowanie na poziomie ciała– polega na przyjęciu podobnej postawy do osoby, z która rozmawiamy. Staraj dopasować się na zasadzie lustrzanego odbicia. Ważne jest jednak, aby nie było to sztuczne. Gdy z byt gwałtownie próbujesz dopasować się ciałem, to Twój rozmówca najczęściej to zauważa. Rozmawiając na siedząco, zwracaj uwagę na położenie górnej części ciała rozmówców i dopasuj się do ich położenia. Nogi skrzyżuj w ten sam sposób co rozmówca, możesz również założyć je na odwrót -to też jest pewną formą dopasowania.

852932_kiss2.Dopasowanie na poziomie głosu – może być bardzo skuteczne, polega na tym aby, mówić w podobny sposób jak Twoja sympatia. Zwracaj uwagę na to, w jaki sposób mówi Twój rozmówca. Dostosuj tempo, głośność i intonację. Jeśli mężczyzna, z którym rozmawiasz mówi głośno -podwyższ ton głosu, jeśli mówi cicho -mów ciszej. Staraj się, aby wasze głosy upodobniły się do siebie. Dopasowanie głosem polega na dopasowaniu głośnością i szybkością mówienia, tonem i akcentem, a również emocjami (spokój, dynamika).

3.Dopasowanie na poziomie treści – używaj podobnego słownictwa i przerywników jak Twój rozmówca. Innym sposobem na dopasowanie się treścią może być sposób w jaki budujesz zdania. Są mężczyźni, którzy mówią zdania krótkie, są i tacy, którzy mówią zdania wielokrotnie złożone.

4.Dopasowanie na poziomie oddechu – może wydać się trudne, jednak warto poćwiczyć.

5.Dopasowanie na poziomi emocji – Emocje jakie pojawiają się podczas rozmowy dzielimy na pozytywne, negatywne i neutralne. Staraj się zidentyfikować emocje swojego rozmówcy. Pamiętaj, że to od jakich emocji zaczniesz rozmowę jest wynikiem tego, jakie emocje rządzą rozmową potem. Staraj się mówić w sposób radosny, wtedy cała rozmowa będzie miała emocje pozytywne.

Dopasowanie nie powinno polegać na 100% naśladowaniu zachowania. Ponieważ taki sposób zachowania jest sztuczny i szybko dostrzegany przez rozmówcę. Zamiast poprawić komunikację utrudni ją. Staraj dopasowywać się w stopniu naturalnym.jak poderwać faceta

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

hastagi na stronie:

#jak uwieść faceta słowami #uwieść mężczyznę #jak uwieść byka #jak uwieść mężczyznę #mowa ciała zakochanego mężczyzny #jak poderwać byka #mowa ciała mężczyzny #jak uwieść mężczyznę słowami #zakochany facet psychologia #zachowanie zakochanego mężczyzny

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy