Wiadomości

Bezpłatne warsztaty interpersonalne dla osób z niepełnosprawnością ruchową na Uczelni Łazarskiego

800x600 Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE

Teaser

Jednodniowy, intensywny i profesjonalny trening interpersonalny, na którym będzie można rozwiązać rzeczywiste problemy z życia zawodowego lub osobistego, nauczyć się efektywnie komunikować w konkretnych sytuacjach, jak również poznać swoje silne i słabe strony  – zapraszamy 27 lipca 2013 na Uczelnię Łazarskiego osoby z niepełnosprawnością ruchową. Autorem pomysłu na warsztat oraz trenerem prowadzącym jest Alex Barszczewski.

 Alex Barszczewski, na co dzień trener i konsultant kadry zarządzającej i prezesów korporacji i międzynarodowych firm, postanowił wykorzystać wiedzę i stworzyć  projekt prospołeczny, który ma na celu wsparcie osób z niepełnosprawnością na rynku pracy i w życiu osobistym.

 Inspiracją do zorganizowania warsztatów była wypowiedź jednej z czytelniczek bloga:

Niewiara we własne możliwości, a także brak kompetencji komunikacyjnych BARDZO utrudniają osiągnięcie sukcesu w życiu, zwłaszcza w połączeniu ze stereotypami istniejącymi w społeczeństwie”.

Zapraszam do udziału w warsztacie wszystkich, którzy stawiają na siebie i chcą jak najlepiej wykorzystać własny potencjał. Podczas sesji nie będzie „pitupitu”, a intensywna praca umysłowa, dużo ćwiczeń praktycznych. Aby wykorzystać nasz czas do maksimum, planuję niewielkie grupy warsztatowe,  5-8 osób w każdej” – podkreśla Barszczewski.

 Chętni do udziału w warsztacie sami mają określić, czego chcieliby się dowiedzieć lub jaki przypadek w swojej karierze czy życiu poruszyć:

Proszę o konkretne przypadki z życia dobrane w ten sposób, abyśmy wspólnie je rozpracowali i nauczyli się z nimi radzić” – dodaje trener.

Zgłoszenia na warsztat chętni mogą kierować na adres:  kontakt (małpa) alexba.eu.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

 

Więcej szczegółów znajduje się na blogu: http://alexba.eu/?p=3131

www.lazarski.pl

Źródło Uczelnia Łazarskiego. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Raport MegaRed i TNS Polska - mała wiedza Polaków nt. kwasów Omega-3 i profilaktyki kardiologicznej

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy