Miłość Wiadomości

Pełna miska dla schroniska

Firma Lidl Polska razem z firmą Mars – producentem karm Pedigree® i Whiskas® już po raz drugi realizuje akcję charytatywną „Miska dla schroniska” w ramach akcji „Kupując-Pomagasz”. Wszystko po to, by nakarmić jak największą liczbę bezdomnych zwierząt, które czekają na swoich właścicieli w całej Polsce. Bezdomne

Teaser

Firma Lidl Polska razem z firmą Mars – producentem karm Pedigree® i Whiskas® już po raz drugi realizuje akcję charytatywną „Miska dla schroniska” w ramach akcji „Kupując-Pomagasz”. Wszystko po to, by nakarmić jak największą liczbę bezdomnych zwierząt, które czekają na swoich właścicieli w całej Polsce.

Bezdomne zwierzęta bezwzględnie potrzebują pomocy. Trafiają do przepełnionych schronisk, gdzie długo czekają na adopcję. Niestety, często zdarza się tak, że schroniskom brakuje pieniędzy na nawet najbardziej podstawowy wydatek, jakim jest karma dla zwierząt.

Dzięki akcji prowadzonej przez Lidl razem w firmą Mars – producentem karm Pedigree® i Whiskas® marzenia zwierząt o pełnej misce na pewno się spełnią. Każdy klient, który kupi swojemu pupilowi w sklepie sieci Lidl produkty Pedigree® lub Whiskas®, pomoże w ten sposób nakarmić bezdomne zwierzęta. Dzięki takim zakupom, firmy wspólnie przekażą 120 tysięcy posiłków do 25 schronisk w całej Polsce, m.in. w Głogowie, Toruniu, Gorzowie Wielkopolskim, Mielcu czy Bydgoszczy.

To już kolejna odsłona akcji „Miska dla schroniska”. Pierwsza miała miejsce w styczniu 2013 r. Podczas jej trwania napełnionych zostało 250 tysięcy misek w 21 schroniskach w Polsce.

Akcja prowadzona jest pod hasłem „W trosce o lepsze jutro”, w ramach których Lidl podejmuje szereg działań na płaszczyźnie społecznej. Były to już między innymi akcja „Mały procent, wielka pomoc” lub wspólna akcja z Policją dla bezpieczeństwa na drodze. Pod hasłem „W trosce o lepsze jutro” Lidl Polska współpracuje z organizacjami pozarządowymi, charytatywnymi oraz placówkami społecznymi.

 

Źródło Lidl. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Ministerstwo Edukacji szykanuje szkoły przyjazne rodzinie! Podpisz protest.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy